domkimorskirelaks.pl
loader

Plaża w Pleśnej

   Pleśna jest stosunkowo małą wsią, która proponuje alternatywę dla dużych i zaludnionych przez turystów kurortów. Plaża w Pleśnej jest jedną z ostatnich tzw. dzikich plaż nad Bałtykiem w Polsce, do której nie jest łatwo dotrzeć. I to nadaje jej wyjątkowości.

 

 

   Plaża w Pleśnej jest idealnym miejscem dla gości, którzy szukają dzikiego miejsca bez tłumów turystów, bez głośnych deptaków, a w kameralnym otoczeniu, blisko pięknych wydm.

 


Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: Unknown column 'a.offer_distinction' in 'field list' in /home/klient.dhosting.pl/pportale/vendor/pportale/pportale/src/MYSQL.php:124 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/pportale/vendor/pportale/pportale/src/MYSQL.php(124): mysqli_query(Object(mysqli), 'SELECT a.id_pl_...') #1 /home/klient.dhosting.pl/pportale/aff.pportale.pl/web/_src/Engine_class.inc(778): PPortale\MYSQL->querySQL('SELECT a.id_pl_...') #2 /home/klient.dhosting.pl/pportale/aff.pportale.pl/web/_views/attraction.inc(31): Engine->createOfferArray(Array) #3 /home/klient.dhosting.pl/pportale/aff.pportale.pl/web/_framework/main0.inc(20): include_once('/home/klient.dh...') #4 /home/klient.dhosting.pl/pportale/aff.pportale.pl/web/index.php(115): include('/home/klient.dh...') #5 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/pportale/vendor/pportale/pportale/src/MYSQL.php on line 124